هولوگرام هولوگرام .

هولوگرام

آشنايي با هولوگرام هاي كامپيوتري

هولوگرام هاي كامپيوتري قابل حمل را بشناسيم

تا به اين مطلب درباره بسياري از هولوگرام ها صحبت كرده ايم و اينكه اين هولوگرام ها چه كاربردهايي دارند اما اينك نوبت به يكي از هولوگرام هاي مورد علاقه ي من رسيده است كه هولوگرام هاي كامپيوتري هستند پس در ادامه با ما همراه باشيد.

هولوگرام هاي كامپيوتري قابل حمل در صفحات شيشه اي نيز عمل ميكنند.جاكوب زهور,يك فرآيند جذاب كامپيوتري را ساخته است كه مانند پارازيت به خوبي عمل ميكنند و صفحات شيشه اي را تصاحب و آن ها را به صفحه ي نمايش منتقل ميكنند.ما به سادگي نياز داريم تا فقط به دستگاه هاي مهم يك پنجره يا شيشه ي قهوه و يا هر صفحه ي شيشه اي ديگري دست يابيم.


با استفاده از يك صفحه ي شيشه اي,دستگاه يك هولوگرام واكنش گر را نشان ميدهد كه براي فعال سازي آن ميتوانيد آن را لمس كنيد.ميتوانيد به همه ي افراد متصل شويد و با هركس و در هر كجا ارتباط برقرار كنيد,پنجره هاي بزرگ و تصاوير را نيز به هر كس نشان دهيد.اين ايده ي طلايي مرا شگفت زده ميكند كه عمر باتري اين دستگاه ها چقدر است و سطحي كه آن ها بر رويش ميتابند تا چه اندازه ميتواند باشد.
اگر ميخواستم نامي را براي آن انتخاب كنم، ميگفتم كارشناسي مايكروسافت در ساخت دستگاه هاي بسيار خوب اما متعجب نخواهم شد اگر كمپاني اپل يا يك كمپاني آسيايي مانند ال.جي يا سامسونگ اين كار را انجام داده باشند.تنها چيزي كه مرا نگران ميكند جذب باكتري از پنجره و شايد قطعات خيس شيشه و اينكه آن ها چگونه ميتوانند روي دستگاه هاي شيشه اي تاثير بگذارند ميباشد.


برچسب: هولوگرام، هولوگرام قابل جابه جايي، هولوگرام قابل حمل، هولوگرام قابل حمل كامپيوتري، هولوگرام كامپيوتري قابل حمل، هولوگرام واكنش گر، ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۳۵:۳۵ توسط:نادر رفيعي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :